Czytelniczka: „Znieczulica jest straszna. Ludzie traktują matki z dziećmi bardzo źle”

Napisała do nas Pani Agnieszka – matka 6 dzieci. Kobieta pisze jak Ona i Jej dzieci są na co dzień traktowane przez społeczeństwo.

Fot. Pixabay

Treść wiadomości (pisownia oryginalna)

„Dzień dobry! urodziłam 6 dzieci ( 6 dziecko we wrześniu tamtego roku w wieku 45 lat.) i widzę że znieczulica jest straszna.Ludzie traktują matki z dziećmi bardzo żle. Nikt drugiemu nie pomoże bo po co.Mam swoje lata ale słysze teksty ze nie można dawac się dzieciom i wnukom wykorzystywać .Pominając ze to jest moje dziecko to jeżeli ktoś twierdzi ze pomoc dzieciom przy wnukach jest wykorzystaniem to jest dla mnie coś nie tak.

Są trasy w warszawie gdzie rodzice jeżdzą do lekarza ale pasarzerowie tego nie rozumieją W poprzednich latach takich rzeczy nie było ani ze strony ludzi ani ze strony kierowców .Dopiero przy ostatnim dziecku to zauważyłam.Rozumiem bezpieczeństwo bezpieczeństwem ale kiedyś takich rzeczy nie było co teraz .Przykre to że jeden drugiemu jest wrogiem.Tylko ludzie myślą o sobie.Mało jest ludzi takich którzy mają serce i zrozumienie dla drugiej osoby.”

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.