Czytelnik ostrzega przed człowiekiem z wytatuowaną pajęczyną na dłoni!

„Dobry wieczór wszystkim chciałbym wam opowiedzieć wydarzenie z mojego dzisiejszego dnia.” – pisze Pan Wojciech na naszej grupie: Warszawa. Mieszkańcy Warszawy i okolic

Fot. Pixabay

„Człowiek jak pracuje na powietrzu to przy takiej temperaturze jak dzisiaj musi się napić czy chwilę ogrzać ok południa wchodzę z kolegą do Auchan na rogu Bonifacego i Sobieskiego nagle podchodzi do nas dwóch małolatów w dresach(obywatele Polski) jeden na zewnętrznej części dłoni ma wytatuowaną pajęczynę z pająkiem w sieci ( „w slangu więziennym – złodziej w sieci”) miałem w ręku smartfona który akurat zadzwonił i wyszedłem na zewnątrz porozmawiać stanąłem akurat centralnie na kamerze kolega który załuważył że oni idą za mną wyszedł za nimi a że w młodości nie był grzecznym chłopcem to wyczuł temat w tym czasie podchodzi do mnie obywatel Rosji bądź Ukrainy teoretycznie prosząc mnie o papierosa ale chodzi o to że by mnie wyciągnąć z pod bomby (kamera) ta przy bocznym wejściu od Bonifacego -druga jest na środku skrzyżowana nie wiem czy tam sięga w tym momencie podchodzi do mnie kolega który częstuje go papierosem i kątem oka widzi jak tych dwóch heleniaży podchodzi do kolejnego gościa stojącego przy budce z warzywami przed Auchan nagle szybko się rozpływają w mojej ocenie ludzie dobrze znający Warszawę w wieku ok 18 -23 lata ten z pająkiem ciemne włosy (choć zawsze może przefarbować) piszę to dlatego że zwracajcie uwagę bo jutro twój smartfon lub portfel może stać się ich łupem.(działają prawdopodobnie czteroosobową grupą).A propos czasem warto mieć kolegów którzy kiedyś byli po tamtej stronie tylko wtedy zasady były takie że się nie srało do swojego gniazda” – opisuje Pan Wojciech. 

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl