Daj mi wodę! – Psy zabierają głos [WIDEO]

Przedstawiamy spot wyprodukowany przez Warszawską Szkołę Reklamy promujący akcję pojenia czworonogów w trakcie upałów:

Backstage:

Sześć merdających ogonków, dwadzieścia cztery łapy i niespożyte pokłady dobrej energii – to krótki opis: Mrówki, Poli, Shili, Tosi, Honora i Prima – psów, które wystąpiły w kampanii „Daj mi wody” przygotowanej przez pracowników Warszawskiej Szkoły Reklamy oraz Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCH.

Twórcy spotu: Anita Kot, Paweł Gołębiowski, Piotr Modzelewski i Grzegorz Mikrut chcą zachęcić odbiorców filmu do wystawiania misek z wodą dla dzikich i bezdomnych zwierząt. Jak mówi pomysłodawczyni spotu – Anita Kot: „głównym celem realizacji tego filmu, jest pomoc zwierzakom z ograniczonym dostępem do wody. W miastach żyją nie tylko psy i koty, ale także ptaki, wiewiórki, jeże czy lisy. Pragniemy zachęcić ludzi do tego, by w letnie dni wystawili dla nich pojemniki z wodą”.

Produkcja: Artur Waczko
Scenariusz i reżyseria: Anita Kot
Zdjęcia: Piotr Modzelewski
Montaż: Piotr Gołębiowski
Making-off: Krystian Kielski, Grzegorz Mikrut, Wiktor Wysocki
Głosu użyczyli: Małgorzata Bałdowska, Małgorzata Bukowska, Agata Gumołowska, Anita Kot, Grzegorz Mikrut, Andrzej Sągin, Natasha Sysoeva, Artur Waczko, Aleksandra Zaraś, Marcin Zawadka.

W filmie wystąpiły psy: Mrówka, Pola, Shila, Tosia, Honor i Primo.
Dziękujemy właścicielom psów za współpracę na planie, zaufanie i cierpliwość.

Polecamy backstage:
https://www.youtube.com/watch?v=PQp2R…
https://www.youtube.com/watch?v=fUxtq…

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.