Darmowe treningi w adidas Runners Warsaw – rozpocznij na jesień przygodę z bieganiem

adidas Runners Warsaw jest częścią globalnej społeczności, która łączy biegaczy z całego świata. Wspólne treningi odbywają się w zlokalizowanej na Powiślu RUNBASE Warsaw. Tej jesieni trenerzy ARW zapraszają na Solec 38 szczególnie osoby, które chcą postawić pierwsze kroki w bieganiu i przygotować się do The Night Mile, czyli nocnego biegu na dystansie 1 mili.

Fot. Materiały prasowe

RUNBASE Warsaw to wyjątkowa przestrzeń, w której na co dzień spotyka się społeczność adidas Runners Warsaw. Zapewnia szeroki wachlarz darmowych treningów oraz profesjonalną opiekę trenerską. To wyjątkowe miejsce, gdzie  każdy ma możliwość spróbowania różnych form aktywności – od treningów biegowych, poświęconych sile biegowej, technice, szybkości przez treningi ogólnorozwojowe. Sesje mają różne poziomy zaawansowania, dlatego każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, a wszystko to całkowicie bezpłatnie.

Codzienne treningi to wspaniała okazja do poznania innych biegaczy i zaczerpnięcia wiedzy od wykwalifikowanych trenerów. Kadra adidas Runners Warsaw składa się z trzynastu ekspertów. Będąc częścią społeczności adidas Runners Warsaw, możesz liczyć na wsparcie grona trenerów lekkoatletycznych, dietetyka, fizjoterapeuty, a ostatnio nawet instruktora tańca.

adidas Runners wychodzi poza schematy zwykłych treningów sportowych, organizując wydarzenia tematyczne i projekty specjalne, przykładowo podejmując inicjatywy na rzecz ekologii i zapobiegania zanieczyszczeniom, kontynuując działania znane m.in. ze współpracy z fundacją Parley na rzecz oczyszczania oceanów i wydarzenie Run For The Oceans.

Najbliższe tego typu wydarzenie, odbędzie się już 19 października, kiedy to pod osłoną zmroku, odbędzie się  – The Night Mile. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – możliwość pobicia życiówki na dystansie jednej mili, szansę postawienia pierwszych kroków na starcie atestowanego biegu i w końcu – poczucie energii budzącego się do nocnego życia miasta, podczas after party w Elektrowni Powiśle.

Całe wydarzenie, jak i wszystkie treningi adidas Runners Warsaw, tworzone jest w duchu eko-friendly. Podczas The Night Mile ograniczone jest zużycie plastiku – uczestnicy proszeni są o zabranie własnych bidonów wielokrotnego użytku, a w strefie będzie obowiązywać segregacja odpadów. Aby dowiedzieć się więcej o wydarzeniu lub zapisać na bieg, odwiedź stronę internetową: arthenightmile.pl

Fot. Materiały prasowe

W ramach przygotowań do The Night Mile, trenerzy adidas Runners Warsaw stworzyli bezpłatny plan treningowy, który pozwoli pewnie i bezpiecznie wystartować w biegu. Dystans  1609 m może wydawać się nie wymagający, ale z pewnością warto będzie spróbować przygotować się do niego pod okiem profesjonalisty. Aby wziąć udział w przygotowaniach, dołącz do grupy za pomocą Runtastic i zapisz się na trening lub po prostu odwiedź RUNBASE Warsaw przy Solec 38. Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem, mogą zacząć od typowo amatorskich zajęć “My first run”.

Udział w zajęciach jest całkowicie darmowy i jest dedykowany osobom na różnym poziomie zaawansowania, również początkującym. Wewnątrz RUNBASE Warsaw znajdują się szatnie, szafki, prysznice, duża sala do ćwiczeń oraz strefa chill. Miejsce odwiedzane jest codziennie przez pasjonatów biegania i sportu, którzy wspólnie trenują, spotykają się i przede wszystkim wzajemnie motywują! Dołącz i współtwórz społeczność adidas Runners Warsaw.

Aby zawsze być odpowiednio przygotowanym, warto jest dołączyć do grupy adidas Runners Warsaw na Facebook’u, odwiedzać stronę adidas.pl/adidasrunners i śledzić nowości z oferty adidas.pl/bieganie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c