Dobra informacja dla kibiców. Stadiony będą znów otwarte!

Wśród ogłoszonych dziś zmian dotyczących luzowania restrykcji pojawiła się informacja o częściowym odmrożeniu branży sportowej. Na stadionach będzie mogło być zajęte 25% wszystkich miejsc. 

fot.Pixabay

Ze względu na szczepienia i poprawę sytuacji pandemicznej w kraju, rząd zdecydował o stopniowym odmrażaniu części gospodarki. I tak stanie się między innymi z branżą sportową. Otwarte zostaną między innymi baseny i hale sportowe. Ale również jest dobra informacja dla fanów sportu.

Kibice już wkrótce będą mogli wrócić na stadiony. Do tej pory, przez pół roku, mecze musiały rozgrywać się przy pustych trybunach. To nie podobało się zarówno miłośnikom sportu, jak i samym zawodnikom. Od 15 maja kibice będą mogli zająć 25% wszystkich wolnych miejsc.

Jeśli dalsza sytuacja pandemiczna na to pozwoli, kolejny krok zostanie zrealizowany już dwa tygodnie później, 29 maja. Wtedy kibice zajmą już 50 procent pojemności danego stadionu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c