Dojazd mostem Poniatowskiego do centrum niemożliwy! Za godzinę rozpoczyna się Marsz Wolności

Za niecała godzinę na Rondzie de Gaulle’a rozpocznie się Marsz Wolności. Na miejscu był już nasz reporter. 

Jest gotowa scena, a ludzie wciąż się schodzą. Niosą biało-czerwone flagi i flagi Unii Europejskiej.

Zbiórka uczestników Marszu Wolności odbędzie się na rondzie de Gaulle’a. Uczestnicy marszu przejdą Nowym Światem, Krakowskim Przedmieściem do Placu Zamkowego. Tam zakończy się marsz. Od 13.00 do 14.00 będą utrudniania w ruchu, choć już teraz dojazd mostem Poniatowskiego do centrum jest niemożliwy z powodu innego przemarszu.

„Na #MarszWolności zapraszamy wszystkich naszych przyjaciół i znajomych, by wspólnie zademonstrować przywiązanie do wspólnych wartości. Pragniemy pokoju i wolności, demokracji i praworządności,wzajemnego szacunku i wzajemnej odpowiedzialności, dobrobytu i bezpieczeństwa, tolerancji i zaangażowania, sprawiedliwości i solidarności. Polki i Polacy tylko stając wspólnie, ramię w ramię, możemy obronić nasze prawa obywatelskie, wartości europejskie w które wierzymy i dzięki którym możemy być prawdziwie wolni” – piszą organizatorzy.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.