Dostawca jedzenia próbował ją zgwałcić. Jest wyrok

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa skazał 36-letniego Hindusa na karę trzech lat pozbawienia wolności za próbę gwałtu na mieszkance Mokotowa. Będzie też musiał zapłacić pokrzywdzonej 20 tys. zł zadośćuczynienia.

Fot. Shutterstock

Do głośnej sprawy próby gwałtu doszło 9 lipca tego toku.

Kobieta zamówiła jedzenie z dostawą do domu za pośrednictwem jednej z popularnej aplikacji. Z ustaleń prokuratury wynika, że kiedy usłyszała dzwonek do drzwi i je otworzyła, dostawca wtargnął do mieszkania i próbował ją zgwałcić.

36-latek nie reagował na jej krzyki i odmowę i próbował popchnąć w stronę sypialni. Udało się jej jednak wyrwać i uciec z mieszkania. Pokrzywdzona doznała siniaków na rękach i nogach.

36-letni Rajan S. wybiegł z mieszkania i wyrzucił kartę SIM do swojego telefonu. To mu jednak nie pomogło, ponieważ już następnego dnia został zatrzymany i decyzją sądu aresztowany na trzy miesiące. Mężczyzna nie przyznawał się do winy i twierdził, że to kobieta próbowała go uwieść, a całe zdarzenie było nieporozumieniem.

PAP poinformowała, że zapadł już wyrok w tej sprawie. Rajan S. został skazany na trzy lata pozbawienia wolności. Musi też zapłacić pokrzywdzonej 20 tys. zł zadośćuczynienia.

Wyrok nie jest prawomocny.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c