Dotkliwie pobili motocyklistę, bo… zwrócił im uwagę

Za pobicie i uszkodzenie mienia odpowie Jakub G. i Paweł K. Mężczyźni pobili motocyklistę i uszkodzili jego jednoślad ponieważ kierowca motoru zwrócił im uwagę, aby nie przechodzili przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. 23 i 24-latek zostali zatrzymani kilka minut po zdarzeniu przez policjantów z Woli.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Do zdarzenia doszło kilka minut po północy w rejonie Pl. Zawiszy. Motocyklista został zaatakowany przez dwóch mężczyzn, kiedy zwrócił im uwagę, żeby nie przechodzili przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. 23 i 24-latek pobili zgłaszającego i uszkodzili mu motocykl. Sprawcy przed przybyciem Policji uciekli.

Informację o zdarzeniu natychmiast przekazano wszystkim patrolom pełniącym służbę w terenie. Policjanci znając rysopis sprawców, natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Chwilę później mundurowi z Woli na stacji PKP Ochota zatrzymali 23 i 24-latka. Obaj byli pijani, każdy z nich miał po 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie.

Wczoraj Jakub G. i Paweł K. zostali przesłuchani i usłyszeli po dwa zarzuty. Za pobicie i uszkodzenie mienia grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.