Dramat pod Warszawą. Wężem ogrodowym przekierował spaliny do wnętrza szczelnie zamkniętego pojazdu

Funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego ze starobabickiej komendy uratowali mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo. Mężczyzna zaparkował samochód na parkingu leśnym, nie wyłączył silnika, a spaliny za pomocą węża ogrodowego przekierował do wnętrza szczelnie zamkniętego pojazdu. Pomoc policjantów nadeszła w ostatniej chwili, wnętrze samochodu było już wypełnione spalinami.

Fot. Policja

Dochodziła północ, kiedy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego starobabickiej komendy zauważyli na jednym z parkingów leśnych zaparkowany pojazd. Okazało się, że wnętrze samochodu wypełnione jest spalinami, a w środku na miejscu kierowcy siedzi mężczyzna. Policjanci zjawili się tam w ostatniej chwili. Mężczyzna próbował popełnić samobójstwo. Za pomocą węża ogrodowego przekierował spaliny do wnętrza szczelnie zamkniętego pojazdu, a na podszybiu zostawił list pożegnalny.

Funkcjonariusze udzielili niezbędnej pomocy mężczyźnie i przekazali w ręce ratowników medycznych, którzy przetransportowali mężczyznę do szpitala.

Pamiętaj, jeśli znalazłeś/aś się w trudnej sytuacji życiowej, potrzebujesz pomocy lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje pomocy skontaktuj się z:

– Kryzysowy Telefon Zaufania 116 123- dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym, potrzebujących wsparcia i porady psychologicznej, rodziców potrzebujących wsparcia w procesie wychowawczym oraz osób niepełnoprawnych. Poradnia Telefoniczna 116 123 udziela pomocy psychologicznej osobom doświadczającym kryzysu emocjonalnego, samotnym, cierpiącym z powodu depresji, bezsenności, chronicznego stresu.

– Antydepresyjny Telefon Zaufania Fundacji ITAKA 22 484 88 01-czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 – 20:00, dyżury psychologów: w poniedziałki i wtorki, dyżury psychiatrów: w czwartki i piątki, seksuolog: środa. Nie chcesz rozmawiać? Napisz: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c