Dramatyczny apel z „Palucha”. „Nie prosimy. MY BŁAGAMY! Czym szybciej uciekną z tej umieralni”

Jeden tydzień, zaledwie kilka dni, a niemal w każdym z nich – kocia śmierć. :(11 kotów odeszło w ciągu tych krótkich 7 dni. 🙁 Seniorzy i kocięta – obie te grupy nie mają żadnych szans w przepełnionym schronisku.” – czytamy na profilu Koty z Palucha.„Niektóre z kotów nawet nie zdążyły dostać imienia. Umarły jako numer, samotnie w klatce. Seniorzy – z pewnością kiedyś mieli dom, z różnych przyczyn go stracili, mimo wszystko na sam koniec życia pozostali sami. Z kolei kocięta – nigdy go nie doświadczyły. W zasadzie urodziły się, żeby pocierpieć 2-3 miesiące i odejść w bólu w zimniej schroniskowej klatce.

Czy wystarczyło rąk do ich pożegnania, przytulenia i przeprowadzenia za Tęczowy Most?

Nie wystarczyło. 🙁

Tak wiele jest potrzebujących kotów, tak wiele cierpienia. 🙁

Apelujemy – jeżeli myślisz o adopcji kota, zrób to teraz. Nie prosimy. 🙁 MY BŁAGAMY! Czym szybciej uciekną z tej umieralni, tym większe mają szanse na życie. 🙁

Tym kociakom się nie udało. Biegajcie szczęśliwe za TM. Przepraszamy, że nie zdążyliśmy Wam pomóc. :(” – czytamy we wpisie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c