Duża nagroda za wskazanie oprawcy psa

Nie tak dawno informowaliśmy o bestialstwie jakiego ktoś dopuścił się względem psaFundacja Przyjaciele Braci Mniejszych poinformowała, że nie dało się go uratować ze względu na liczne obrażenia. Wtedy nagroda za wskazanie sprawcy wynosiła 3000 zł. Teraz jednak zgłosili się kolejni sponsorzy, a nagroda urosła do 25 tys. zł.

Pies był najprawdopodobniej ciągnięty na sznurze lub łańcuchu za samochodem. Miał poważne obrażenia karku oraz kończyn. Poniżej wiadomość od fundacji:

Za wskazanie sprawcy – nagroda 25.000 zł (dwadzieścia pięć tysięcy zł)

Poszukujemy świadków strasznego czynu!

15.08.2015 z Serocka trafił do nas pies w strasznym stanie, dokładnie TRASA 622 MIĘDZY MARYNINEM A STANISŁAWOWEM. Mamy podejrzenie, że psiak ciągnięty był na lince za samochodem. Wokół szyi głęboka, ropiejąca rana, głębokie rany dłoni i prawej stopy, penetrujące do kości. Duży obrzęk stawu nadgarstkowego lkp, złamanie trzeciego kręgu szyjnego. Ze względu na złe rokowanie zdecydowano o eutanazji.

Kim trzeba być, żeby tak potraktować psa? Chyba nie człowiekiem…

Może ktoś był świadkiem tego czynu, może ktoś coś widział? A może psiak mieszkał w waszym sąsiedztwie i wiecie kim jest jego właściciel. Wiemy, że psiakowi już nie pomożemy ale może uda się znaleźć tego drania, który tak go potraktował!.

Dziękujemy sponsorom, którzy przekazali takie kwoty!

Gdyby ktoś coś widział, wiedział: telefon 795 845 242
maila: [email protected]

 

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.