Duże zmiany w popularnym serwisie społecznościowym!

Facebook zapowiada duże zmiany. Chodzi przede wszystkim o fanpage. Zniknie tu między innymi przycisk „Lubię to”, a także pojawią się nowe opcje, takie jak Q&A(pytania i odpowiedzi). Zmieni się też sposób komentowania postów.

Fot. Pixabay

Jak informuje Facebook, rozpoczęto testy nowych stron w mediach społecznościowych. Początkowo zmiany dotyczyć będą tylko niektórych profili, ale w końcu wszystkie fanpage zostają przemodelowane. Wśród najważniejszych zmian będzie usunięcie przycisku „Lubię to” i powiązane z tym schowanie licznika polubień. Dzięki temu będzie można skupić się głównie na liczbie obserwujących.

Dodatkowo, dla osób prowadzących strony na Facebooku zostanie udostępniona nowa opcja. Będzie to popularne Q&A, czyli pytania i odpowiedzi. Oprócz tego zmieni się też sposób publikowania komentarzy. Osoby prowadzące stronę będą mogły łatwiej wyszukiwać wpisy i dołączać do dyskusji. Dla osób prowadzących prywatny fanpage również dodane będą nowe narządzenia do zarządzania profilem.

Wszystkie zabiegi mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa, o czym już od jakiegoś czasu informuje Facebook, wciąż modernizując swoją stronę. Dzięki tym zmianom ma poprawić się walka z mową nienawiści, spamem czy treściami zawierającymi przemoc.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c