Duży bank ogłasza przerwę w dostępie! „Prosimy, zaplanuj wszystkie ważne transakcje wcześniej”

mBank informuje o przerwie w dostępie do banku w najbliższy weekend. W nocy z 17 na 18 kwietnia większość operacji będzie utrudniona. Bank prosi, aby klienci zaplanowali wszelkie transakcje wcześniej i wypłacili niezbędną gotówkę.

Fot. Warszawa w Pigułce

Jeden z największych banków ostrzega przed utrudnieniami, które czekają klientów w najbliższy weekend. W nocy z 17 na 18 kwietnia część usług mBank będzie niedostępna z powodu konieczności przeprowadzenia niezbędnych prac technicznych.

I tak pomiędzy godziną 2:00 a 8:30 nie będzie można zapłacić nigdzie kartą oraz wypłacić gotówki z bankomatu. Natomiast do godziny 10:30 nie zapłacimy za zakupy online. Nie będzie działać także aplikacja mobilna i strona internetowa mBanku. Również nie skorzystamy z mLini, ponieważ zespół mBanku nie będzie miał dostępu do naszych danych.

Dobra informacja jest jednak dla przedsiębiorców prowadzących sklepy internetowe. Działać bez zmian będzie bramka paynow, natomiast pieniądze na rachunku zostaną zaksięgowane dopiero po zakończeniu przerwy technicznej. mBank poleca wszystkim swoim klientom, aby wypłacili niezbędną gotówkę oraz dokonali wszelkich niezbędnych transakcji wcześniej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c