Dwa brutalne morderstwa kobiet. Ciała znaleziono w lesie. Zatrzymano podejrzanego

Stołeczni policjanci z wydziału dw. z terrorem kryminalnym i zabójstw zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dwa brutalne zabójstwa kobiet. Ciała ofiar zostały znalezione w lesie na terenie powiatu wołomińskiego. Pomimo tego, że do zbrodni doszło na przestrzeni kilku tygodni, funkcjonariusze powiązali te sprawy, a ich praca doprowadziła do 23-letniego Daniela P. Za to przestępstwo może grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Na razie sąd zadecydował o aresztowaniu go na trzy miesiące.

Fot. KSP

Fot. KSP

Do pierwszej zbrodni doszło w maju. Ciało 27-latki zostało znalezione w lesie na terenie powiatu wołomińskiego przez przypadkowa osobę. Wszystko wskazywało na to, ze młoda kobieta padła ofiarą brutalnego zabójstwa. Kilka tygodni później zgłoszono zaginięcie 37-latki. Jej ciało zostało znalezione przez policjantów dzień po otrzymaniu zgłoszenia.

Sprawą brutalnych zbrodni zajęli się stołeczni policjanci z wydziału dw. z terrorem kryminalnym i zabójstw. Funkcjonariusze od początku przypuszczali, że te dwie sprawy mogą mieć ze sobą związek. Ich zaangażowanie i determinacja w wyjaśnieniu okoliczności tych przestępstw, a przede wszystkim zatrzymanie osoby podejrzanej o ich popełnienie, przyniosło efekty.

Policjanci ustalili, że związek z tymi zbrodniami może mieć 23-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego. Mężczyzna został zatrzymany w domu. Zebrany przez śledczych materiał pozwolił na przedstawienie Danielowi P. zarzutów w wołomińskiej prokuraturze. 23-latek  przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia na okoliczność tych zdarzeń. Decyzją sądu został on aresztowany na trzy miesiące.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.