Dwa ciała w Piasecznie. Są informacje o sekcji zwłok i o tym czy policja łączy te sprawy
W Piasecznie dzień po dniu znaleziono dwa ciała. Jak udało się ustalić Wirtualnej Polsce, sekcja zwłok odbędzie się 31 grudnia lub dopiero w przyszłym roku.
Ciało kobiety ujawniono 25 grudnia w zaroślach przy ulicy Jarząbka. Jak dowiedział się portal tvnwarszawa, kobieta była częściowo rozebrana.
Dzień później w rzece Jeziorka, niedaleko stadionu miejskiego kajakarz natknął się na ciało mężczyzny. Okazało się, że to zaginiony mieszkaniec Żabieńca.
Policja nie łączy tych dwóch spraw, a prokuratura zleciła sekcję zwłok.
Wirtualna Polska podała po rozmowie z Łukaszem Łapczyńskim, Rzecznikiem warszawskiej Prokuratury Okręgowej, że sekcja odbędzie się albo 31 grudnia albo też w przyszłym roku.
Sekcja pozwoli wykluczyć powiązanie obu zgonów oraz ustali czy do śmierci tych dwóch osób przyczyniły się osoby trzecie.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.
