Dwoje młodych ludzi wyklinało i wyzywało starszą Panią: „Won na Ukrainę!”

„Do osób z Warszawy proszę o pomoc Dzisiaj po godz 14stej na Ursynowie okolice metra Natolin miał miejsce przykry incydent moja mama wracając z Tesco z zakupów szła sobie chodnikiem po krótkiej chwili zorientowała się że idzie za nią dwóch młodych ludzi. Zaczęli wyzywać kląć i przeklinać na moją mamę bez żadnego powodu idąc za nią słowami typu won na Ukrainę. Ukrainka i gestykulując rękami obraźliwe rasistowskie gesty.” – pisze Pani Ewa w liście do redakcji. 

Fot. Czytelniczka

„Nikt z mojej rodziny nie ma nic wspólnego z Ukrainą więc nie wiem dlaczego krzyczeli wulgaryzmy oparte na na tym tle. Chciałabym tylko żeby wiedzieli jeśli czytają ten post że policja została powiadomiona także dzielnicowy jeśli ktoś byłby uprzejmy pomóc w identyfikacji sprawców zdarzenia byłabym wdzięczna. Mama jest starszą osobą i bardzo jest jej przykro z powodu jak została potraktowana.

Nie pozwólmy by młodzi ludzie brutalnie uzewnętrzniali swoje negatywne emocje na słabszych. Dziś była to moja Mama,nie pozwólmy by takie incydenty się powtarzały.Zadbajmy o bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci . karma wróci znajdę was wierzę w to.” – dodaje Czytelniczka.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.