Dzieci wracają do przedszkoli i żłobków! Jest decyzja rządu!

Trwa konferencja ministra zdrowia. Adam Niedzielski przekazał informację na temat przedłużenia obowiązujących obostrzeń. Jednym z wyjątków będzie powrót najmłodszych do przedszkoli i żłobków. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Minister zdrowia przekazał najnowsze informacje dotyczące dalszych restrykcji w Polsce. Rząd zdecydował się na przedłużenie większości obostrzeń. Wyjątkiem jest między innymi powrót najmłodszych dzieci do żłobków i przedszkoli. Póki co nie zdecydowano o powrocie do nauki stacjonarnej dzieci z klas I-III.

Dzieci wrócą do placówek już od najbliższego poniedziałku, czyli 19 kwietnia 2021 roku. Pozostałe obostrzenia będą obowiązywać do 25 kwietnia. Dodatkowo, do 3 maja zamknięte będą hotele.

Jak dodał Adam Niedzielski, po konsultacjach z ministrem kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotrem Glińskim wyrażono zgodę na aktywność sportową na świeżym powietrzu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c