Dzięki temu nagraniu sprawca potrącenia przyznał się do winy [DRASTYCZNE WIDEO]

Dzięki temu filmowi sprawca potrącenia przyznał się do winy. Początkowo bowiem kierowca twierdził, że nastolatki zostały potrącone przez kogo innego i „wepchnięte” na maskę jego samochodu. Wideo pokazuje coś zupełnie innego. Brawo dla Pana Adama, który udostępnił wideo i pokazał je policji.

„Nie publikowałbym tego materiału gdyby nie fakt, że tuż po wypadku zszedłem z lapkiem do Policjantów i pokazałem im jak to wyglądało. Okazało się, że sprawca twierdził, że to jemu te dwie Dziewczyny wepchnął na maskę samochód jadący z przeciwka… Policjanci którym pokazałem wcześniej materiał zawołali wtedy jeszcze domniemanego sprawce i poprosili mnie o puszczenie tego filmu przy nim. Facet od razu zmienił zdanie, przyznał się i twierdził że na nikogo winy nie zwalał (…). Tak na prawdę to samochód jadący z przeciwka zatrzymał się i puścił te dziewczyny. Po wypadku jedna chodziła w szoku ale ranna, druga przytomna ale leżąca z poważnie wyglądającymi obrażeniami (nogi lub miednica) Dwie karekti je zabrały – życzę oby na święta były w domach (…)”.

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.