Dzisiaj Dzień Dziecka w Sinfonia Varsovia. Multum atrakcji kompletnie za darmo!

Na pierwszy rzut oka nie wygląda, aby coś się tu działo. To jednak tylko pozory, po wszystko schowane jest z drugiej strony budynku dawnego SGGW. Na dzieciaki czekają warsztaty cukiernicze, wata cukrowa, malowanie buziek, fotobudka czy granie na dawnych instrumentach i konkursy muzyczne. A to tylko niektóre atrakcje!

Zabawa zaczęła się o 10 i potrwa aż do godz. 16.00. Macie więc jeszcze czas, by zgarnąć swoje pociechy. Dzieci mogą skorzystać z malowania twarzy, stoiska księgarni Cafe-Klub, Bajek-Grajek, porobić wielkie bańki mydlane, sfotografować się w fotobudce i skosztować waty cukrowej.

Będą też warsztaty muzyczne, plastyczne, warsztaty beatbox, lepienie figurek z masy cukrowej i wiele innych pysznych atrakcji przygotowanych wspólnie z zespołem Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich z ul. Majdańskiej. Każde z dzieci otrzyma również stosowny dyplom potwierdzający udział w warsztacie. Odbędzie się również konkurs „Wesoły Mikrofon dla Przedszkolaka”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c