Filmowcy będą kręcili. Komunikacja na objazdach przez 3 dni

W piątek i sobotę, do niedzieli nad ranem 20, 21 i 22 listopada, na ulicy Stalowej będą pracowali filmowcy. Kursujące tu autobusy linii nocnych pojadą objazdami.

W piątek, sobotę i niedzielę 20, 21 i 22 listopada, na ul. Stalowej realizowane będą zdjęcia filmowe. W piątek w godz. 13.00-21.45 oraz od soboty od godz. 15.00 do niedzieli do godz. 3.00 będą utrudnienia w ruchu na odcinku od ul. Szwedzkiej do Czynszowej. W nocy z soboty na niedzielę zmienią się trasy autobusów linii  N03N14 i N64:

N03 kursy wariantowe do przystanku Zajezdnia Stalowa, w kierunku pętli Nowodwory: URSYNÓW PŁN. – … – Stalowa – Szwedzka– al. „Solidarności” – H. Rzeszotarskiej – Konopacka – Stalowa – … – NOWODWORY,

N14N64 w kierunku pętli Dw. Centralny: OLESIN / CHOSZCZÓWKA – … – Szwedzka – al. „Solidarności” – H. Rzeszotarskiej – Konopacka – Stalowa – … – DW. CENTRALNY.

W przeciwnym kierunku trasa autobusów linii N03 nie zmieni się. Z kolei autobusy linii N14 i N64, z powodu prac ciepłowniczych na ulicy Szwedzkiej między Strzelecką a Stalową, kursują objazdem również w przeciwnym kierunku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c