Finansowa recepta dla zapracowanych

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Świąteczne zakupy często bywają zabójcze dla naszych portfeli. Prezenty dla bliskich, zakupy spożywcze i rachunki pochłaniają nie tylko nasze oszczędności, ale i bieżące wynagrodzenie. Sklepowe wystawy prezentują produkty z coraz większymi rabatami, na które w tym okresie niestety często nie możemy sobie już pozwolić. Właśnie dlatego Warszawiacy coraz częściej wybierają pożyczki ratalne, o które wnioskować można całkowicie online.

Fot. ratka.pl

Fot. ratka.pl

Prezenty na raty

Przed świętami sklepy kuszą nas możliwością zapłaty za zakupy w ratach. Niestety niejednokrotnie przeszkodą w drodze do nabycia upragnionego sprzętu jest bank udzielający tychże rat. Wybierając prezent z płatnością ratalną powinniśmy liczyć się z potrzebą dostarczenia do sklepu dodatkowych dokumentów potwierdzających prawdziwość zdeklarowanych informacji. Nierzadko papirologia przypomina procedury uzyskania kredytu gotówkowego w banku. Nie chcąc tracić wielu godzin w niekończących się kolejkach często rezygnujemy z tego pomysłu.

Pożyczki online na raty

Alternatywą dla zakupów na raty mogą być internetowe pożyczki ratalne.  Wypełnienie formularza pożyczkowego online zajmie nam nie więcej niż kilka minut, a odpowiedź przysłana zostanie do nas mailowo lub telefonicznie. Brak potrzeby pojawienia się w placówce firmy oraz możliwość wypełnienia wniosku o każdej porze sprawia, że mieszkańcy województwa mazowieckiego chętnie korzystają z tej formy zasilenia budżetu. Jak informuje ratka.pl w okresie świątecznym najwięcej wniosków wypełnianych jest przez Warszawiaków na kwotę 2000 zł.

Bezpieczeństwo internetowych pożyczek

Często mamy wątpliwości, czy szybkie pożyczki internetowe są aby na pewno bezpieczne. Czy kwoty, które wyświetliły się nam podczas symulacji będą zgodne z rzeczywistym kosztem pożyczki? Niektóre instytucje udzielające internetowych pożyczek ratalnych, tak jak ratka.pl po wydaniu pozytywnej decyzji przesyłają maila potwierdzającego, w którym znajdziemy między innymi wzór umowy oraz wstępny harmonogram spłaty. Dzięki temu mamy czas, aby dokładnie zapoznać się z treścią umowy, która następnie zostanie dostarczona do nas bezpłatnie kurierem.

Świąteczny odpoczynek od finansowych zmartwień

Okres przedświąteczny często bywa stresujący. Dni pracujących jest mniej, nierzadko gonią nas terminy,  a wielu spraw nie można przełożyć na styczeń. Do tego dochodzą świąteczne porządki w domu, zakupy, przygotowania. To wszystko sprawia, że mamy dosyć całego zamieszania związanego ze świętami. Pamiętajmy jednak, że święta to nie tylko bogato przystrojona choinka, syto zastawiony stół i pięknie zapakowane prezenty. Święta powinny być czasem spędzonym w gronie najbliższych, w miłej atmosferze, bez zmartwień. Pozwólmy sobie na chwilę relaksu w tym wyjątkowym okresie.

Wesołych Świąt!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.