Gala jedyna w swoim rodzaju. Kickbokserzy dla bohaterów. Już wkrótce w Warszawie!

9 walk w kickboxingu, walkę o pas Zawodowej Mistrzyni Polski, 8 Mistrzów Polski, 6 Mistrzów Świata, 3 Mistrzów Czech. Dochód z gali przeznaczony na potrzeby Kombatantów! Już w najbliższy piątek! Dwa dni przed 77. rocznicą Powstania Warszawskiego!

 

Fot. materialy organizatora„Połączenie sportów walki i pomocy Kombatantom jest wydarzeniem jednoczącym tylko pozornie dwa odległe światy. Młode pokolenie sportowców, aktywnie angażujące się w codzienną pomoc Powstańcom Warszawskim, chce oddać cześć pokoleniu, które nie wahało się przelać krwi za wolność w momencie próby (…) Gala ma na celu też realną i wymierną pomoc Bohaterom, którzy wdzięczni są za każde wsparcie” – czytamy w komunikacie organizatorów.

„Utytułowani zawodnicy Zawodowej Ligi Kickboxingu, Mistrzowie Świata, Europy i Polski swoją walką oddadzą hołd Kombatantom, którzy będą obecni na wydarzeniu. Dochód z gali zostanie przekazany na potrzeby Weteranów m.in. obiady, lekarstwa, paczki żywnościowe, remonty mieszkań, codzienne wsparcie.” – czytamy w opisie wydarzenia


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c