Garażówka w Kici Koci. Ciuchy, książki, płyty, bibeloty, sztućce, znaczki, opakowania po czekoladach…

W Kici Koci raz na jakiś czas organizowano garażówki, gdzie każdy mógł sprzedać rzeczy, którego u kogo innego znajdywały drugie życie. Teraz, w nowej siedzibie tradycja powróci.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

„Reaktywujemy Garażówki Grochowskie, które organizowaliśmy w dawnej siedzibie Kici Koci.
Na pierwszą wyprzedaż zapraszamy w niedzielę 3 kwietnia w godz. 14-18. Przewietrzcie szafy, piwnice, altany na działkach, domowe biblioteki, fonoteki, filmoteki, kufry, skrzynie i walizki, lamusy, komórki lokatorskie oraz oczywiście garaże. Wybierzcie rzeczy, które są już niepotrzebne. Ciuchy, buty, książki, płyty z muzyką i filmami, bibeloty, sztućce, zastawy stołowe, kolekcje znaczków pocztowych oraz opakowań po czekoladach i co Wam się nawinie pod rękę. Zapraszamy też twórców rękodzieła i rzemieślników.” – pisze klubokawiarnia Kicia Kocia.

Dla kupujących wejście wolne, jeżeli natomiast chcecie coś sprzedać musicie dokonać rezerwacji pod adresem [email protected] Małe stoisko możecie rozstawić za piątaka, duża za dychę.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c