GDDKiA ostrzega! Może być bardzo ślisko!

W związku z powrotem  zimy, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ostrzega przed oblodzeniami na drogach krajowych. Niemal 200 pojazdów ma wyjechać na ulice i pracować nad bezpieczeństwem.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Pomimo pierwszego dnia kalendarzowej wiosny, który wypada dziś, póki co jeszcze jej nie odczujemy. Odczuć natomiast możemy powrót zimy. W wielu miejscach wystąpią intensywne opady śniegu i deszczu ze śniegiem.

Dziś rano GDDKiA poinformowała, że póki co wszystkie drogi krajowe są przejezdne, ale w niektórych rejonach kraju jazdę utrudniają warunki atmosferyczne. Dlatego wydano specjalny komunikat, w którym GDDiKA apeluje do kierowców o szczególną ostrożność, a na ulice wyjechało już 191 pojazdów, które zadbają o bezpieczeństwo.

Ślisko może być w województwie warmińsko-mazurskim, podlaskim czy łódzkim. Synoptycy zapowiadają śnieg również na Mazowszu. Deszcz natomiast pojawi się w województwach: pomorskim, warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego i lubuskim. W przeważającej części kraju będzie panować mgła.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c