Gigant paliwowy zapowiada prace nad własnymi paczkomatami!

Koncern Orlen zapowiedział, że udostępni w Polsce 2 tysiące własnych automatów do odbioru paczek. Ma to się stać w ciągu najbliższych dwóch lat. Jak tłumaczy, firma chce się bardziej rozwijać w kierunku sprzedaży pozapaliwowej. 

Fot. Pixabay

Polski koncern paliwowy planuje rozwój związany ze sprzedażą pozapaliwową. Jak przekazał prezes Orlenu, firma będzie inwestować pod rękę z nabytym niedawno Ruchem. W związku z tym ma powstać 40 punktów pod wspólną marką „paOrlen w ruchu”, a docelowo ma ich powstać 900 w ciągu najbliższych 5 lat.

To jednak nie koniec ambitnych planów koncernu paliwowego. Orlen stawia też na usługi kurierskie. Jeszcze w tym roku ma powstać 5,5 tysiąca punktów odbioru paczek i około 10 tysięcy w ciągu pięciu lat. Oprócz tego powstaną specjalne paczkomaty, których do końca 2021 roku będzie 500. Docelowy plan to 10 tysięcy punktów odbioru paczek w ciągu najbliższych 10 lat.

Orlen zapowiedział w tej chwili budowę 2 tysięcy paczkomatów. Oznacza to, że średnio co druga stacja posiadać będzie punkt odbioru paczek.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c