Gigant turystyczny dofinansuje testy na COVID-19!

Jeden z największych operatorów turystycznych ogłosił, że dofinansuje koszty testów na koronawirusa tych osób, którzy zarezerwują u nich wakacje. Jak tłumaczy Wprost, TUI zaoferuje swoim klientom specjalne pakiety. 

Fot. Shutterstock

Grupa TUI zapowiedziała, że planuje dofinansować koszty testów na wirusa SARS-CoV-2 dla tych, którzy zarezerwują u nich wakacje. Wśród oferty mają pojawić się atrakcyjne pakiety testowe w cenie od 20 do 90 funtów. Dzięki temu turyści będą mogli w sposób bezpieczniejszy podróżować po świecie.

Firma, oprócz testów, chciałaby zaoferować także bezpłatne ubezpieczenie na wypadek zachorowania na koronawirusa na wszystkich wakacjach. Co równie istotne, operator zezwoli na bezpłatne zmiany wszystkich rezerwacji wakacyjnych do 2 tygodni przed wyjazdem. W takiej sytuacji będzie zobowiązany zwrócić pieniądze zapłacone za dodatkowe testy, jeśli kraj docelowy zostanie przeniesiony z listy krajów mniej zagrożonych do bardziej zagrożonych już po dokonaniu rezerwacji.

To nie pierwsza spółka, która oferuje takie pakiety, jednak na pewno cenowo wypada najlepiej. Inne biura podróży proponują swoim klientom takie udogodnienia w cenie od 60 do nawet 210 funtów za osobę. Również linie lotnicze są przygotowane w tej kwestii. Na podobny pomysł wpadł już przewoźnik British Airways, EasyJet i Jet2.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c