Gigantyczny korek w Alejach Jerozolimskich
Jeżeli jedziecie Alejami Jerozolimskimi w kierunku Placu Starynkiewicza, lepiej zmieńcie trasę. Miało tam miejsce zderzenie motocykla z samochodem osobowym.
„O 8:46 miała miejsce kolizja samochodu osobowego marki BMW z motocyklem. Motocyklista został zabrany do szpitala” – mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce Edyta Adamus z zespołu prasowego KSP. Na miejscu trwa usuwanie utrudnień. Wkrótce trasa powinna być przejezdna.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.