Gwiazdy KSW i MMA zbierać będą na cele charytatywne! Nie może Was tam zabraknąć!

SteakHouse EVIL Warszawa organizuje wielką charytatywną galę „Dzikie Koty- finał”. Wystąpią same gwiazdy KSW i MMA takie, jak Marcin Różalski, Michał Materla, Szymon Kołecki i Michał Oleksiejczuk. Będzie koncert i pyszne dania przyrządzane przez światowej sławy kucharzy. A to wszystko po to, by wesprzeć organizacje charytatywne. Nie może Was tam zabraknąć! Wstęp kosztuje jedyne 50 zł.

Fot. Materiały prasowe

Już w sobotę, 6 kwietnia SteakHouse EVIL Warszawa organizuje galę na cele charytatywne. Głównymi gośćmi będą m.in.  Marcin Różalski, Michał Materla, Szymon Kołecki, Michał Oleksiejczuk oraz wielu innych wspaniałych ludzi i przyjaciół restauracji!

Gala jest na cele charytatywne. Gwiazdy KSW i MMA będą zbierali na Fundacje Różal i Cancer Fighters. SteakHouse Evil przygotował masę atrakcji.

„Szczególnie cieszymy się z koncertu naszego przyjaciela SOBOTY! Zagra mega koncert z tej okazji!! Przedstawi on utwory z najnowszej swojej płyty właśnie na tym wydarzeniu!” – piszą organizatorzy.

„Jest to finał akcji charytatywnej z kalendarzem wydanym przez KRUK’s Different o nazwie „DZIKIE KOTY”Dzikie koty naprawdę są dzikie. Zobaczcie to w kalendarzu KRUK’s different.

Cena wejściówki na wydarzenie to jedyne 50 zł! Tylko 50 zł a ile dobrego możecie zrobić! W tym poczęstunek i wiele atrakcji! Będzie stand-Up! Będą pokazy bielizny, strojów sportowych marki Evil i garniturów maki KRUK’s

Przewidujemy turnieje i licytacje, będzie klatka do walk!!” – dodają organizatorzy.

Więcej o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/418659198902287/

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.