Hollywoodzki rozmach, genialne sceny i zaskakujący koniec! Spot firmy spedycyjnej hitem sieci!

„Powiemy Wam, czym jest praca Kierowcy. To błoto na drodze, deszcz, mróz i upał. Posiłek w pośpiechu i zapchane parkingi. To nieprzespane noce, puste kilometry i rozdrażnieni załadowcy. To ludzie nieugięci, silni i oddani” – głosi podpis pod filmem.

 

Spot wyprodukowany na zlecenie firmy spedycyjnej ADAR pokazuje nam, jak wygląda „najtrudniejsza branża świata”, jaką jest spedycja.

Chociaż sama firma pochodzi z Trójmiasta, jak zgodnie mówią nam kierowcy ze stolicy, klip dokładnie oddaje to z czym spotykają się na co dzień. Wielu z nich prosiło nas o udostępnienie i podzielenie się przekazem. Film w niewiele ponad tydzień ma już blisko 800 tys. wyświetleń i znalazł się na YouTubowej karcie czasu, czyli najpopularniejszych filmów w polskim serwisie.

Pod filmem widnieje też ponad 1,5 tys. komentarzy. Wypowiedzi negatywne można policzyć na palcach jednej ręki. Jak w większości dodają użytkownicy, jedyne czego brakuje w filmie to ukazanie rozłąki z rodziną.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]