I znowu… wiosenne porządki – tym razem skutecznie

Nadchodzi wiosna, promienie słoneczne oświetlają mieszkanie i nagle widzimy więcej i wyraźniej – każdy zna to uczucie, czekają nas porządki. Sprzątanie, to nie tylko pranie firanek i ścieranie kurzy, widzimy jak wiele rzeczy jest wokół nas, a co gdyby udało się posprzątać, a jednocześnie pozbyć rzeczy sezonowych i zwyczajnie odzyskać przestrzeń w naszym mieszkaniu?  Brzmi cudownie, ale jak to zrobić? Odpowiedź jest jedna – self storage.

Najważniejsze to zrobić pierwszy krok, więc zaczynamy sprzątać… – kurtki, buty i inne ubrania zimowe – wręcz wysypują się z szafy, oczywiście czas zmienić garderobę, ale jak przekonać męża o konieczności zakupu nowych rzeczy, gdy nie ma na nie miejsca w szafie…? W przedpokoju, albo za drzwiami stoją kolejne  rzeczy w kartonach, rzeczy dodatkowo są też  w szafie, na szafie, za łóżkiem i pod nim, więc narty, deski, hulajnogi, sprzęt muzyczny, walizki, rowery są dosłownie wszędzie. Przy dzieciach to wszystko mnoży się dodatkowo, oczywiście rzeczy stoją też na balkonie i upchnięte za autem na miejscu postojowym – przez co administracja grozi karami za trzymanie rzeczy na klatce schodowej i w garażu. Podchodząc do tematu obiektywnie- mają rację. Ale co z tym zrobić? To nie są rzeczy do wyrzucenia, a komórki lokatorskiej brak. Ratunku…

Ratunek jest blisko Ciebie, to Less Mess Storage. Wynajmujesz pomieszczenie i korzystasz jak z komórki lokatorskiej, wynajęta przestrzeń jest tylko do Twojej dyspozycji – nikt tam nie wchodzi. Dodatkowo masz dostęp 24h/ 7 dni w tygodniu, bez konieczności uprzedzania o swojej wizycie- pełna swoboda, daje to możliwość zabrania lub dołożenia rzeczy wtedy kiedy to potrzebne.  Każdy obiekt jest monitorowany, a dodatkowo każde wynajęte pomieszczenie ma indywidualny alarm.

Widzisz, że można łatwo zaradzić takiej sytuacji. Rzeczy sezonowe i te, których używasz sporadycznie przechowujesz w Less Mess. Dom jest uporządkowany, na balkonie nagle jest miejsce na postawienie foteli i wypicie kawki w letni czy też wiosenny poranek, a w garażu nareszcie samochód nie wystaje poza miejsce parkingowe. Lepiej, prawda…?

W Less Mess nie musisz wynajmować na długi czas – to Twoja decyzja, jak długo będziesz korzystać. Jest to też sposób na pozbycie się np. mebli na czas remontu lub przeprowadzki, a nawet przed urządzaniem nowego mieszkania. Najem możliwy jest nawet na kilka dni. Obiekty Less Mess Storage znajdują się w kilku miastach: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście i Poznaniu – co ważne w razie przeprowadzki do innego miasta lub prowadzenia działalności w różnych obszarach.

Często nasze mieszkania są jednocześnie siedzibą firmy, każdy pracuje nad rozwojem firmy i nagle okazuje się, że brakuje miejsca na towar, ulotki, katalogi i dokumenty. Bez względu na to czy jesteś dużym przedsiębiorcą czy rozwijasz swoją firmę – zaplecze firmowe staje się koniecznością, ale rzadkością jest potrzeba dużej hali. Self Storage oferuje ponad 40 rozmiarów pomieszczeń od małych schowków – pomieszczeń jak komórka lokatorska – po duże do 30m², więc do wyboru do koloru, każdy wybiera taki rozmiar, jaki potrzebuje żeby zmieścić rzeczy z domu lub firmy. Dodatkowo firma oferuję dodatkowe usługi jak np. odbiór/wysyłka przesyłek – co oznacza, że pracownik w Twoim imieniu wyda lub odbierze przesyłkę, więc nie musisz czekać na kuriera i zaoszczędzisz czas.

Najważniejszym priorytetem firmy jest zapewnienie bezpieczeństwa przechowywanych rzeczy. Dodatkowo, w obiektach panują dogodne warunki do przechowywania dokumentów, ubrań, mebli, sprzętu elektronicznego, więc nie ma obaw, że coś zniszczy się w czasie przechowywania.

Niektóre rzeczy też trzeba w coś spakować. Jeśli jest taka potrzeba i nie mamy kartonów i innych materiałów opakowaniowych, możemy zakupić je na miejscu w każdym oddziale firmy lub w sklepie online eKartony.pl

Nareszcie możemy cieszyć się ładem i przestrzenią – nie potykać się o zbędne rzeczy. Teraz przyjemniej jest poczytać ulubioną książkę w uporządkowanym mieszkaniu, czy na balkonie pełnym kwiatów. Okazuje się, że zyskaliśmy dużo miejsca bez konieczności kupowania większego mieszkania. Można też udać się zakupy, przecież jest miejsce na nowe ubrania…

Dodatkowo wszystkie rozmiary, ceny, lokalizacje możesz sprawdzić bez wychodzenia z domu, a nawet bez zobowiązań zarezerwować pomieszczenie online na: lessmess.pl

Less Mess, Less Stress ™


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c