Idealne bilety na prezent walentynkowy

Właśnie zauważyłeś, że zbliżają się Walentynki? Zaczynasz szukać prezentu, który nie będzie zbyt oklepany… misie, róże, czekoladki i biżuteria odpadają. W restauracji byliście już kilka razy. Kino też wydaje się nudne… Chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę, ale kompletnie nie masz pomysłu na prezent? Mamy dla Ciebie propozycję: wybierz bilety na niesamowite wydarzenie. Sprawdź nasze propozycje!

Fot. Shutterstock

Koncerty

Oto nasze propozycje koncertów, których warto posłuchać na żywo:

When a Man Loves a Woman – Mężczyźni – Kobietom

Katowice zapraszają co prawda w marcu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by bilety dać swojej drugiej połówce właśnie w Walentynki. W końcu sama nazwa koncertu nawiązuje do Święta Zakochanych! To widowisko muzyczno-multimedialne, idealne nie tylko dla Pań (ale dla nich w szczególności).

Kto zaśpiewa? Marek Piekarczyk, Andrzej Piaseczny, Piotr Cugowski, Artur Gadowski, Kuba Badach, Janusz Radek, Mateusz Ziółko i Mietek Szcześniak.

Tribute to Dirty Dancing (live in concert)

Na Tribute to Dirty Dancing możecie wybrać się razem w okolicy Walentynek. Muzyka i taniec nawiązujące do filmu „Dirty Dancing” są tak romantyczne, że gwarantujemy Wam przyjemnie spędzony wieczór. Na scenie zobaczycie ponad 30 artystów – Dirty Band oraz wspaniałą scenografię i wizualizacje. Jeśli jesteście fanami filmu, będziecie zadowoleni z udziału w tym widowisku.

Koncert Muzyki Filmowej

Możecie posłuchać na żywo muzyki z takich filmów, jak m.in.:

 • „Gladiator”,
 • „Interstellar”,
 • „Incepcja”,
 • „Twierdza”,
 • „Trylogia Batmana”,
 • „Książę Egiptu”,
 • „Piraci z Karaibów”. 

Kogo usłyszycie? Są to utwory Hansa Zimmermana, ale zostaną wykonane przez Polską Orkiestrę Radiową i Annę Lasotę.

Visual Concert

Widzieliście kiedyś na żywo ponad 80-osobową orkiestrę symfoniczną? Nie? To w takim razie wybierzcie się na koncert Orkiestry Symfonicznej CoOperate Orchestra. Zabierze Was ona w filmową podróż do najbardziej spektakularnych miejsc. Zobaczycie niesamowite zwierzęta i ciekawostki, które uchwyciły kamery na całym świecie. Efekt „wow” gwarantowany!

Podczas występu będziecie mogli usłyszeć utwory z takich filmów, jak m.in.:

 • „Star Wars”,
 • „Iron Man”,
 • „Władca Pierścieni”,
 • „Skyfall”.

Na scenie zaśpiewają: Kasia Moś, Krzysztof Iwaneczko oraz Beata Bielska. 

Teatr

Jeśli chcesz zabrać swoją drugą połówkę w wyjątkowe miejsce, koniecznie wybierz się z nią do teatru. Mamy dla Ciebie kilka propozycji (szczególnie polecamy tę w Capitolu w Warszawie, ale reszta też jest warta uwagi!). 

„Między łóżkami”

Szukasz pełnej humoru komedii dla dorosłych? Trafiłeś idealnie! „Między łóżkami” opowiada o seksie, miłości i życiu w małym miasteczku. Sześć różnych pokojów, sześć różnych sytuacji, sześć różnych, acz nietypowych scen, m.in.:

 • para 50-latków uprawia seks na antenie radiowej,
 • zawodowy włamywacz trafia na księgowego amatora,
 • młoda fanka chce przeżyć pierwszy raz z podstarzałą gwiazdą rocka,
 • nieudolna striptizerka zaraz straci pracę… 

To trzeba zobaczyć na własne oczy! Na scenie pojawią się m.in. Jowita Budnik, Artur Barciś i Radosław Pazura.

„Następnego dnia rano”

O czym opowiada „Następnego dnia rano”? O tym, co się stanie, gdy obudzicie się w cudzym łóżku i nie będziecie pamiętać, co wydarzyło się poprzedniego wieczoru. Ta krępująca sytuacja przerodzi się w coś całkowicie niespodziewanego. Czyżby wszystko miało zakończyć się ślubem? Sprawdźcie to!

Warszawski Capitol zaprasza na niegrzeczny spektakl tylko dla dorosłych. Przedstawienie odbędzie się na scenie Capitol by Night. To niezwykle kameralne i eleganckie miejsce – idealne na walentynkową randkę. Stylowe stoliki, światowej klasy trunki, pyszne przekąski i pikantny spektakl. Czego chcieć więcej w Święto Zakochanych?

„Zacznijmy jeszcze raz”

Podczas spektaklu znajdziecie wszystko, co najważniejsze: nadzieję, miłość, wiarę i uśmiech. Kobieta – opanowana, przewidywalna i kompetentna terapeutka małżeństw. Mężczyzna – pacjent rujnujący swoje małżeństwo, zupełne przeciwieństwo terapeutki. Na scenie zdemaskują wiele grzechów i naprawią mnóstwo błędów. To istna walka do ostatniej kropli krwi. Kto wygra? To już musicie sprawdzić sami!

„Gra”

Premiera odbędzie się tuż po Walentynkach, ale naprawdę warto ją zobaczyć. To ten typ spektaklu, podczas którego nie będziecie chcieli nawet mrugać. Na scenie są tylko dwie osoby. On – doświadczony dziennikarz i reporter. Ona – młoda gwiazda i celebrytka. On ma przeprowadzić z nią wywiad i nawet nie przypuszcza, w jakim kierunku to wszystko pójdzie. Czy naprawdę nic ich nie łączy? Czy ona jest taka głupiutka, za jaką ją ma? Czy on jest takim autorytetem, za jakiego go uważa? Na scenie toczy się gra, a Ty nie będziesz w stanie przewidzieć, kto wygra.

„Edukując Ritę”

Jeden z największych międzynarodowych hitów, choć z pozoru może wydawać się kolejnym nudnym przedstawieniem. Na scenie on i ona. Jedno miejsce – gabinet profesora. Młoda fryzjerka zapisała się na jego wykłady z literatury i raz po raz przychodzi przeanalizować kolejne utwory. Ale to tylko przykrywka do rozpoczęcia rozmowy o tym, co ważne: marzeniach, lękach, miłości, zwycięstwach i porażkach. Choć akcja nie wydaje się dynamiczna, zostawi w Was ogromne emocje. Z pewnością przez długi czas będzie dyskutować o tym, co usłyszeliście i zobaczyliście na scenie. 

Coś innego

Szukasz czegoś innego? Chcesz wybrać się na takie wydarzenie, jakiego jeszcze nie widzieliście? W takim razie postawcie na występy taneczne.

SPECTRUM 02. Debiuty choreograficzne

W Teatrze Wielkim w Poznaniu odbędzie się kilkanaście premier choreograficznych. Na scenie zobaczysz młodych tancerzy i choreografów związanych z Baletem Teatru Wielkiego. „Spectrum” to już druga odsłona z cyklu, który na stałe pojawił się w Teatrze Wielkim. Takie widowisko można zobaczyć tylko raz w roku i jest to naprawdę niepowtarzalna okazja, by podejrzeć pracę tancerzy-realizatorów, którzy tworzą własne przedstawienie. Artyści wspólnie poszukują jednej drogi, która zaprowadzi ich do celu, a jednocześnie będzie jak spektrum – mieniła się wieloma barwami. 

Bilety na koncerty, spektakle teatralne czy pokazy choreograficzne to świetny pomysł na walentynkowy prezent. Zaskocz swoją drugą połówkę i wybierzcie się razem na niezapomniane wydarzenie.

Artykuł powstał w wyniku płatnej współpracy z ebilet.pl.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]