Igę Świątek spytano czy ma chłopaka. Zaśmiała się i odpowiedziała

Iga Świątek płynnie mówi po angielsku i cechują ją pewne siebie, swobodne zachowania. Może dlatego dziennikarka w jednym z wywiadów pozwoliła sobie na nieco osobiste pytanie.

Fot. Carine06 from UK, CC BY-SA 2.0 / Wikipedia

Iga Świątek udzielała wywiadu dla WTA. Był on ciekawy ze względu na dużo pytań o samą tenisistkę, a nie stricte o jej karierę.

Polka opowiadała o pasjach muzycznych, nagrodach, jakie sprawia sama sobie po wygranych i o swoich bliskich. Widać, że ani trochę nie była zestresowana wywiadem i odpowiadała płynną angielszczyzną.

Prowadząca rozmowę Bethanie Mattek-Sands, swoją drogą znakomita amerykańska tenisistka, zadała w pewnym momencie pytanie o to czy Polka jest singielką. Iga Świątek roześmiała się i potwierdziła, że rzeczywiście tak jest. – Ciężko jest znaleźć czas na cokolwiek innego niż uczestniczenie w turniejach. Nie wiem, czy ludzie w moim wieku rozumieją, jak wygląda moja praca, więc tak, teraz jestem singielką – powiedziała tenisistka w wywiadzie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c