Jak kupić choinkę w czasach COVID? Online!

Pamiętacie jak 2 lata temu na łamach naszego serwisu pisaliśmy o działalności halochoinka.pl, dzięki której możliwe jest zamówienie choinki przez internet? Wtedy każdy traktował to jako kolejną nowoczesną i ciekawą usługę ułatwiającą świąteczne przygotowania. Dzięki halochoinka.pl stało się możliwe zamówienie choinki bez dźwigania i brudzenia auta. Dziś poza oczywistymi zaletami takiego rozwiązania dochodzi także kwestia bezpieczeństwa związanego z zagrożeniem epidemiologicznym. Czy w tym trudnym czasie na halochoinka.pl są jeszcze wolne terminy na dostawę?

Przypominamy, że rok temu testowaliśmy tę usługę. Otrzymaliśmy wtedy piękną, wybraną przez nas choinkę w umówionym czasie. Pracownik firmy nazywany „halodostawcą” wniósł i obsadził choinkę w stojak we wskazanym miejscu. Mimo, że w zeszłoroczne święta nie mieliśmy w Polsce żadnego zagrożenia epidemiologicznego halodostawca ubrany był w jednorazowe obuwie ochronne, przez co nie pozostawił po sobie śladu –  dzięki temu jesteśmy pewni, że także w tym roku zostaną zachowane najwyższe zasady bezpieczeństwa. Gęsta choinka stała tworząc świąteczny nastrój aż do końca stycznia, kiedy to została odebrana przez pracownika halochoinka.pl.

Rok temu oceniliśmy więc całą usługę na ocenę celującą. Jednak czy w 2020r. na halochoinka.pl są jeszcze wolne terminy dostaw? Po złożeniu zamówienia w tym roku okazało się, że pierwszy wolny termin dostawy jest nawet na jutro! Zamówiliśmy naszą tegoroczną choinkę z dostawą na 11.12.2020r. Od razu po dostawie damy znać jak wyglądała tegoroczna dostawa i jaką choinkę otrzymaliśmy. Do tego czasu dołączamy zdjęcia z ubiegłorocznego testu, zdjęcie zeszłorocznej choinki po założeniu lampek oraz po świątecznym przybraniu.

Jeżeli także chcesz złożyć zamówienie na choinkę z dostawą zrobisz to na stronie halochoinka.pl.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c