Jakie opcje na majówkę? Część luzowań od 1 maja

Rząd przedstawił już harmonogram majowych luzowań, ale większość z nich będzie wejdzie w życie dopiero po majowym weekendzie. Jak zatem rozplanować majówkę, tak by już poczuć się nieco luźniej?

Fot. Pixabay

Na wyjazd majówkowy nie ma jeszcze co liczyć, bo hotele i restauracje jeszcze będą zamknięte.

Możemy jednak zorganizować sobie czas czas w plenerze. Aktywnie i przyjemnie. Warunkiem tutaj będzie jednak sprzyjająca pogoda.

Większość luzowań zacznie wchodzić w życie dopiero od 4 maja. Zostaną otwarte galerie handlowe i sklepy budowlane, a hotele dopiero od 8 maja. Na restauracyjne ogródki poczekać musimy do 29 maja.

Od 1 maja będzie jednak możliwość organizowania rozgrywek w obiektach sportowych na świeżym powietrzu przy limicie 50 osób. Takie aktywne spędzenie czasu połączone z grillową konsumpcją w plenerze, może okazać się świetnym rozwiązaniem majówkowym.

Niestety na aktywności na świeżym powietrzu kończą się majówkowe opcje. Te udadzą się, pod warunkiem że dopisze pogoda, a prognozy niestety również nie są zbyt optymistyczne. Prawdopodobnie zamiast grilla, będą eksperymenty w kuchni, zamiast aktywności sportowej, sportowy kanał w telewizji, oraz gry planszowe.

Mimo wszystko życzymy Wam udanej majówki.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c