Janusz Korwin-Mikke w szpitalu! Przeszedł operację

Janusz Korwin-Mikke jakiś czas temu doznał bolesnego upadku z drabiny. Niezbędne okazały się być operacje. Polityk jest juz po drugim zabiegu, jak ujawniła „Super Expressowi” jego żona, czuje się dobrze.

Fot. Shutterstock

Janusz Korwin-Mikke to znany z kontrowersyjnych słów polityk Konfederacji. Podczas trwania pandemii kwestionował między innymi istnienie koronawirusa. W ostatnim czasie też doznał poważnego urazu nogi, po tym jak spadł z drabiny podczas prac domowych na wysokości.

Uraz był na tyle ciężki, że jedną nogę miał całkowicie zmiażdżoną. Niezbędne okazały się operacje. Podczas pierwszego zabiegu lekarze musieli wwiercić politykowi w łydkę i stopę cztery śruby. To niestety nie wystarczyło i kilka dni temu Janusz Korwin-Mikke musiał ponownie pojawić się w szpitalu.

W szpitalu w Otwocku lekarze podjęli się dalszego ratowania nogi polityka. Jak przekazała w rozmowie z „Super Expressem” jego żona, operacja przebiegła pomyślnie. Dodała także, że Janusz Korwin-Mikke czuje się dobrze.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c