Jerzy Owsiak o Pawle Adamowiczu: „Zbierał razem z nami, był razem z nami i będzie razem z nami, do końca świata i jeden dzień dłużej”

„Był z nami prezydent Warszawy ze swoim dzieckiem obok mnie na scenie” – wspomina wczorajszy finał Jerzy Owsiak – „Naprawdę ta scena jest czymś niezwykle otwartym”.

Fot. Gdańsk.pl

„Tragiczna sytuacja związana z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, z finałem i taka już pozostanie.” – kontynuuje Jerzy Owsiak.

„Zawsze mogliśmy uratować jedno życie. Warto by Orkiestra i nasza fundacja funkcjonowała. To życie zostało stracone podczas najpiękniejszego dnia, jakim jest finał.

Gdańsk – moje miasto rodzinne – także Pan prezydent Paweł Adamowicz, który jedna z ostatnich fotografii, bardzo kolorowych uśmiechniętego Pana Prezydenta, który pokazuje swoje rozliczenie – ponad 5 tysięcy złotych. Zbierał razem z nami, był razem z nami i będzie razem z nami, do końca świata i jeden dzień dłużej.”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c