Jerzy Owsiak zmienia lokalizację Pol’and’Rock Festival! Gdzie się odbędzie?

W tym roku Pol’and’Rock Festival odbędzie się w zupełnie innym miejscu niż zawsze. Jerzy Owsiak ogłosił nową lokalizację festiwalu. Wszystko ze względu na pandemię COVID-19. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Pol’and’Rock Festival od 2004 roku odbywał się w Kostrzynie nad Odrą. Zmieniło się to w ubiegłym roku, kiedy edycja festiwalu przeniosła się do internetu ze względu na pandemię koronawirusa i brak możliwości zorganizowania go stacjonarnie.

W tym roku Jerzy Owsiak nie pozwolił na kolejną edycję online, dlatego zdecydował, aby koncerty przenieść w inne miejsce. Nową lokalizację prezes festiwalu ogłosił w mediach społecznościowych. W 2021 roku Pol’and’Rock Festival odbędzie się w województwie zachodniopomorskim, w miejscowości Makowice, na lotnisku wojskowym.

„Będzie inny, będzie atmosferyczny. Niestety, nie każdy będzie mógł do nas przyjechać. Teraz ustalamy zasady, na jakich was zaprosimy w to miejsce. Jeździliśmy po całej Polsce, szukaliśmy miejsc i znaleźliśmy”

-przekazał Jurek Owsiak.

Pol’and’Rock Festival, dawniej Przystanek Woodstock organizowany jest w Polsce od 1995 roku. Powstał z inicjatywy Jerzego Owsiaka, w ramach podziękowania wolontariuszom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdego roku festiwal przyciągał tłumy fanów muzyki, zarówno z Polski, jak i z zagranicy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c