Jesienny Modlin – nowe trasy. Ruszają zapisy!

22/09/oraz 20/10/18 r.,Portal Warszawski we współpracy z Sekcją Przewodników PTTK „Bastion”, zapraszają na jesienne zwiedzanie Twierdzy Modlin.

Fot. Portal Warszawski

Od trzech lat mamy wspaniałą frekwencję dlatego, że w bardzo szczegółowy sposób przedstawiamy historię obiektu, jak i pokazujemy miejsca, które na co dzień są niedostępne dla turystów – między innymi Zakroczym i  To bardzo rozległy teren i bez profesjonalnych przewodników nie ma możliwości poznania tego miejsca jak należy.

Gwarantujemy bardzo bogatą trasę, doskonałą opiekę przewodnicką i wyżywienie.

I tak 22 września i 20 października,  2018 roku w pierwszej części programu zwiedzimy tradycyjnie koszary modlińskie, które skrywają wiele skarbów. Bardzo szczegółowo zwiedzimy wnętrze, jak i otoczenie zewnętrzne koszar. Po obiedzie, czyli ok. 15 – ej w drugiej części programu zwiedzimy Zakroczym, i specjalnie dla Was przygotowaliśmy nową jesienną trasę. To niespodzianka!

Koszt 120 pln – obejmuje; transport, opieka licencjonowanych przewodników, wejście na teren Modlina, i wieże tatarską oraz ubezpieczenie. Dodatkowo dla zainteresowanych koszt obiadu – 25 pln . Płatność na miejscu.

Jako, że zainteresowanie naszymi wyjazdami jest bardzo duże, zatem wpisujemy na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy. Na każdy wyjazd rezerwujemy  ok. 40 miejsc!  Wyjazd z placu Bankowego o godz. 8.00. Zaczynamy o 9.00 w Modlinie.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Szczegóły dotyczące rezerwacji, płatności itd prosimy kierować na maila;
[email protected]lub [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.