Jurorzy byli w szoku, gdy ich usłyszeli – teraz możesz kupić bilet na ich koncert!

Kwartet LeonVoci został dostrzeżony na polskiej scenie muzycznej za sprawą telewizyjnego show „Mam Talent”. Jurorzy byli w ogromnym szoku, gdy usłyszeli ich piękny wokal. Teraz tenorzy z Lwowa dadzą koncert w sali koncertowej warszawskiego Teatru Palladium.

Kwartet powstał w 2015 roku we Lwowie. Nazar Tatsyshyn, Roman Chava, Ihor Radvanskyi, Andriy Stetshkyi mają nie tylko odpowiednie umiejętności wokalne, ale także wykształcenie muzyczne, które pozwala im z nich korzystać.

Jak podkreśla organizator koncertu obecnie jest to jedna z najlepszych grup tenorowych na świecie. Wielokrotnie nagradzani na prestiżowych konkursach muzycznych.

Półfinaliści programu „Mam talent” stawiają na oryginalność i takie wykonywanie utworów, których inni tenorzy w kwartecie nigdy by się nie podjęli. Dzięki temu wokaliści LeonVoci okrzyknięci zostali objawieniem na rynku muzycznym.

Uwielbiani za naturalność, swobodę oraz porywającą energię na scenie, która udziela się każdej publiczności. W ich wykonaniu usłyszymy największe światowe przeboje arii operowych i musicalowych oraz najpiękniejsze utwory muzyki światowej.

„Gwarantujemy cudowny wieczór z pięknym śpiewem LeonVoci” – zapewnia organizator.

Bilety są do nabycia w kasie teatru oraz na: https://www.kupbilecik.pl/impreza-31215-leonvoci.warszawa.html

Więcej utworów w wykonaniu LeonVoci możecie usłyszeć na ich kanale: https://www.youtube.com/channel/UCHnKZ3YmHjhQzAT6jc-MBqQ


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c