Już w tę sobotę przedostatnie w tym sezonie Zwiedzanie Twierdzy Modlin!

27 lipca 2019 r. Portal Warszawski we współpracy z Sekcją Przewodników PTTK „Bastion”, zaprasza na przedostatnie w tym sezonie, zwiedzanie Twierdzy Modlin – opisze Portal Warszawski.

Od czterech lat mamy wspaniałą frekwencję dlatego, że w bardzo szczegółowy sposób przedstawiamy historię obiektu, jak i pokazujemy miejsca, które na co dzień są niedostępne – kazamaty, lochy podziemne, czy przejścia w Zakroczymiu.

Twierdza Modlin to bardzo rozległy teren i bez profesjonalnych przewodników nie ma możliwości poznania tego miejsca jak należy. To kawał historii Warszawy, Polski i samej Europy! Bywali tu najważniejsi władcy europejscy i to tu tworzył się spisek powstańczy z 1863 roku! Twierdza Modlin to przede wszystkim jedna z największych fortyfikacji europejskich i piękna wspaniała budowla!

Gwarantujemy bogatą trasę, doskonałą opiekę przewodnicką i wyżywienie.

27 lipca 2019 roku w pierwszej części programu zwiedzimy tradycyjnie koszary modlińskie, które skrywają wiele skarbów. Bardzo szczegółowo zwiedzimy wnętrze, jak i otoczenie zewnętrzne koszar. Po obiedzie, czyli ok. 15 – ej w drugiej części programu zwiedzimy działobitnie Napoleona, miejsce straceń, Fort I, Zakroczym, i przejdziemy 800 metrowym korytarzem, poterną.

Koszt 120 pln – obejmuje; transport, opieka licencjonowanych przewodników, wejście na teren Modlina, i wieże tatarską oraz ubezpieczenie. Dodatkowo dla zainteresowanych koszt obiadu – 30 pln, – pierwsze, drugie danie, deser, kawa, herbata . Płatność na miejscu. W cenie mikroporty dla wygody!

Dla rodzin z dziećmi mamy zniżki!

Jako, że zainteresowanie naszymi wyjazdami jest duże, szczególnie w okresie wiosenno-letnim, wpisujemy na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy. Mamy ok. 40 miejsc! Rezerwacja miejsc do dnia wyjazdu. Wyjazd z placu Bankowego o godz. 9.00. Zaczynamy o 10.00 w Modlinie.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! Dzieci mile widziane!

Szczegóły dotyczące rezerwacji, płatności itd prosimy kierować na maila;
[email protected] , i [email protected]

Portal Warszawski.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.