Już w ten weekend „Marsjanin” 3D przedpremierowo tylko w warszawskich Multikinach

Od 25 do 27 września br. w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo „Marsjanina” 3D, film science fiction w reżyserii mistrza gatunku Ridleya Scotta, legendarnego twórcy „Obcego – 8. pasażera Nostromo”, „Łowcy androidów” oraz „Prometeusza”.

Fot. Multikino

Fot. Multikino

Kiedy podczas misji na Marsa dochodzi do burzy piaskowej, astronauta Mark Watney (Matt Damon) zostaje uznany za zmarłego i pozostawiony na obcej planecie. Musi polegać na swoim sprycie i woli walki, by znaleźć sposób na wysłanie sygnału na Ziemię. Eksperci NASA dokładają wszelkich starań, by sprowadzić go do domu, a koledzy z załogi planują ekspedycję. „To opowieść o przetrwaniu. Główny bohater zostaje sam w obcym miejscu i tylko od niego samego zależy, czy zginie, czy wróci do domu. Jeśli straci wiarę i podda się lękowi, nie będzie miał szans. Musi się opanować i wykorzystać swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności, by zawalczyć o życie” – mówi reżyser Ridley Scott. Film jest ekranizacją bestsellerowej powieści Andy’ego Weira. W rolach głównych wystąpili: Jessica Chastain, Kristen Wiig, Jeff Daniels, Michael Peña, Kate Mara, Sean Bean, Sebastian Stan, Aksel Hennie, Donald Glover, Mackenzie Davis i Chiwetel Ejiofor.

W weekend 25-27 września br. film „Marsjanin” 3D będzie można zobaczyć przedpremierowo w kinie sieci Multikino Ursynów oraz Targówek, natomiast 26 i 27 września przedpremierowe pokazy będą również w Multikinie Wola i Złote Tarasy. Bilety na przedpremierowe pokazy można nabyć w kasie kina, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]