Już za miesiąc II edycja Motosfery Classic. Polskie i zagraniczne perełki motoryzacji w jednym miejscu

Poprzednia motosfera była świętem wszystkim miłośników klasycznych aut. Najstarszy okaz, który pojawił się na wystawie to ponad stuletni wóz strażacki. Była tez oczywiście warszawa, maluch, syrena, ale również corvette’y, mustangi czy maserati. Teraz nadchodzi druga edycja, która jest włączona w obchody 100-lecia przyłączenia Grochowa oraz Saskiej Kępy do Warszawy.

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

W dniach 15-17 kwietnia w „Praskiej Drukarnia”, przy ul. Mińska 65 w Warszawa odbędzie się druga edycja wydarzenia. Co obiecują organizatorzy?

„Najpiękniejsze pojazdy zabytkowe z całej Polski i nie tylko!
A do tego:
– Poznasz historię kolebki polskiej motoryzacji: Centralne Warsztaty Samochodowe i Państwowe Zakłady Inżynierii, które znajdowały się na warszawskim Kamionku
– odbędziesz niebanalną lekcję historii przygotowaną przez Centralną Bibliotekę Wojskową oraz Muzeum Techniki i Przemysłu
– Będziesz świadkiem efektownych pokazów grupy rekonstrukcyjnej
– kosztując tradycyjną wojskową grochówkę, zobaczysz z bliska zabytkowe militaria
– weźmiesz udział w epokowym pokazie mody
– weźmiesz udział w licznych konkursach i zabawach związanych z tematyką zabytkowej motoryzacji”

Pierwszego dnia będzie można wejść za darmo. 16 i 17 kwietnia ceny biletów będą wynosić 25 zł za osobę za wejściówkę indywidualną i 45 zł za bilet rodzinny (Od 3 do 5 osób, w tym co najmniej jedno dziecko do ukończenia 16 roku życia).

Galerię z poprzedniej edycji możecie obejrzeć poniżej

Fot. Warszawa w Pigułce


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c