Kabaret Paranienormalni w Centrum Janki

Prawdziwa rozrywkowa petarda wystrzeli tej jesieni w Centrum Janki! Gwarantujemy wybuchy śmiechu i odlotową zabawę. Już 30 października, pierwszy raz w historii, prosto ze sceny kabaretowej do Centrum Janki przyjedzie jeden z najbardziej popularnych kabaretów w Polsce – Paranienormalni.

Fot. Materiały prasowe

Centrum Janki na przekór pogodzie za oknem zaplanowało dla swoich klientów uśmiechniętą jesień! Na wszystkich czeka moc atrakcji, w tym te największe, czyli występy kabaretów.

W sobotę 30 października o 17.00 w Rotundzie naprzeciwko głównego wejścia do centrum odbędzie się godzinny spektakl Kabaretu Paranienormalni (a 27 listopada, również o 17.00 wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju). Udział w przedstawieniach jest bezpłatny, ale prawdziwi wielbiciele kabaretów mogą powalczyć o pierwsze miejsce na widowni w konkursach na FB Centrum.

Paranienormalni pojawili się na polskiej scenie kabaretowej w 2004 roku. Już pierwszy program, na który składały się skecze takie jak: Gołębie, Młotek i Gwóźdź, pokazał jak wielki potencjał tkwi w tej grupie. Przez następne lata z olbrzymim powodzeniem zespół pojawiał się na ogólnopolskich przeglądach, konkursach i festiwalach kabaretowych zdobywając wiele nagród. W skrócie:  17 lat na scenie, 40 zdobytych nagród, ok. 200 występów rocznie, te liczby mówią same za siebie.

Fot. Materiały prasowe

Dodatkowo, w dniach 29-30.10. oraz 26-27.11 za zakupy można odebrać supernagrody! Wystarczy pokazać paragony na określone kwoty. Czekać będą przytulne koce i karty podarunkowe!

Wyjątkowa jesień w CH Janki potrwa do końca listopada. Nie przegap tej wystrzałowej zabawy. Więcej szczegółów na: www.chjanki.pl i w mediach społecznościowych centrum.

Wszystkie przygotowane aktywności przebiegać będą zgodnie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi. Klienci proszeni są o zachowanie odległości od innych osób oraz zasłonięciu ust i nosa. W trosce o jeszcze większe bezpieczeństwo w strefach, w których będą odbywać się wydarzenia, zostaną umieszczone dodatkowe dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.