Karetka wiozła serce dla chorego dziecka w Warszawie. Mamy nagranie szeryfa drogowego [WIDEO]

Karetka transplantacyjna wiozła serce do przeszczepu do Krakowa. Stamtąd organ miał zostać przetransportowany samolotem do Warszawy, gdzie czekało na niego dziecko. Ambulans został jednak przyblokowany na autostradzie A4 przez kierowcę niebieskiego busa.Do zdarzenia doszło 8 września na autostradzie A4 pomiedzy Rzeszowem a Krakowem.

„Tu każda sekunda była na wagę złota. Karetka transplantacyjna wiozła serce, które było potrzebne do przeszczepu dla dziecka. I pędziła autostradą A4 do Krakowa, gdzie czekał samolot. Choć kierowca karetki jechał lewym pasem autostrady, nie każdy, choć mógł, chciał jej zjechać z drogi. – Z roku na rok jest coraz gorzej, kierowcy uważają się za bogów na drodze – mówi pan Bogusław, od którego otrzymaliśmy nagranie.” – pisze fanpage Stoją Stargard, który zamieścił nagranie.

Kierowca karetki jedzie na sygnale lewym pasem. Przed nim pędzi kierowca niebieskiego busa, który pomimo, że ma możliwość zjechania na prawy pas nie robi tego.

W końcu ambulans był zmuszony wyprzedzić busa po prawej stronie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c