Kasia Kowalska zamieściła wymowne zdjęcie „F… OFF”

„Feel free to talk shit about me but be so kind as to F… OFF and leave my daughter alone. K.K.” –  mówi napis na zdjęciu zamieszczonym przez piosenkarkę na instagramowym profilu. W wolnym tłumaczeniu oznacza: „Mówcie o mnie, co chcecie, ale od…dolcie się i zostawcie moją córkę w spokoju”. 

Na piosenkarkę spadła ostra krytyka, po tym jak apelowała, by zostać w domu i o tym, że jest córka Ola jest ciężko chora.

Kiedy artystka dała koncert w Ciechanowie, SANEPID nałożył na organizatora największą możliwą karę: https://warszawawpigulce.pl/sanepid-nalozyl-najwyzsza-z-mozliwych-kar-za-koncert-kasi-kowalskiej/

„kasia_kowalskaofficial
#kochani… w czasach kiedy artysci pokazuja wam rozne pomysly prosto z zacisza domowego ,postanowilam rownież podzielić sie z Wami takim oto pomyslem na moja stylizacje #cudownydzien☺🌞🌸🌼 #nowytshirt #piateczekpiatunio💚” – napisała artystka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c