Kiedy otwarcie hoteli? Minister odpowiada!

Minister zdrowia dziś rano na antenie Radia Zet wypowiadał się na temat dalszego znoszenia obostrzeń w kraju. Zapytany był między innymi o branże hotelarską, która, póki co, do 3 maja jest zamknięta. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Dziś podczas porannej rozmowy z Radiem Zet Adam Niedzielski wyjaśnił, które kwestie będą podejmowane w pierwszej kolejności jeśli chodzi o znoszenie obostrzeń. Przekazał, że priorytetem jest powrót dzieci do szkół. Rząd chce, aby stało się to jeszcze przed zakończeniem roku szkolnego.

Minister zdrowia przekazał także, że sekwencja znoszenia obostrzeń będzie podobna to tej, która była podejmowana przy zaostrzaniu restrykcji. Oznacza to, że jako pierwsze zostaną otwarte salony fryzjerskie i kosmetyczne, następnie handel wielkopowierzchniowy, a dopiero później hotele, restauracje czy branża fitness.

W tej chwili hotele i obiekty hotelowe pozostają zamknięte do 3 maja. To przykra informacja, szczególnie dla osób, które już planowały wyjazdy na majówkę. Niestety, niewykluczone, że obostrzenia dotyczące branży hotelarskiej zostaną z nami jeszcze na dłużej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c