Kilka awarii wodociągowych w Warszawie! Gdzie występują?

Mieszkańcy kilku dzielnic Warszawy muszą się dziś liczyć ze skutkami awarii wodociągów. Jak informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji problem dotyczy między innymi Mokotowa, Pragi Północ, Śródmieścia i Targówka. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji wydało komunikaty związane z awarią wodociągów w kilku dzielnicach Warszawy. Większość z nich jest w trakcie usuwania. Wykaz dokładnych adresów dostępny jest na stronie internetowej MPWiK.

Awaria dotyczy między innymi Targówka, gdzie wyłączono wodę w bloku przy ulicy Rembielińskiej 18. Bez wody są także mieszkańcy bloków przy Toruńskiej i Łabiszyńskiej. Na Pradze Północ awaria dotyczy ulic Jagiellońskiej, Jana Zamoyskiego, Karola Marcinkowskiego, Sprzecznej i Targowej oraz Stefana Okrzei 1A.

Na Mokotowie wody nie ma w blokach przy ulicy Bukietowej 9. Na miejsce przyjechał beczkowóz. Podobna sytuacja jest w Śródmieściu. Awaria dotyczy mieszkańców posesji przy ulicy Andersa, a także Nowolipie. Z brakiem wody muszą się liczyć też mieszkańcy Wesołej przy ulicach Bankowej, Jaworowej, Limby i Przyleśnej.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji przypomina także, że wszelkie zgłoszenia można kierować mailowo, telefonicznie lub przez formularz dostępny na stronie internetowej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c