Kilka tysięcy rolników na dzisiejszym proteście. Będą utrudnienia

Dzisiaj, o godzinie 10:30 przy pomniku Wincentego Witosa w Warszawie PSL organizuje „Manifestację w obronie polskiej ziemi”. Następnie odbędzie się marsz, który spowoduje utrudnienia i objazdy. Uczestniczyć w nim może nawet kilka tysięcy osób.

Fot. PSL / Facebook. Grafika: Warszawa w Pigułce

Fot. PSL / Facebook. Grafika: Warszawa w Pigułce

Spod pomnika Witosa znajdującego się na pl. Trzech Krzyży, manifestacja przejdzie ulicą Wiejską pod sam Sejm, gdzie zapewne odbędzie się przemówienie organizatorów, a więc Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Jak informuje ZTM utrudnienia potrwają od godz. 10.00 do ok. godz. 14.00. Na trasy objazdowe zostaną skierowane autobusy linii: 108, 116, 118, 127, 166, 171, 180, 222, 503 i E-2. Szczegóły znajdziecie na stronie ZTM.

„PiS wprowadzając swoją ustawę chce doprowadzić do masowego wykupu ziemi przez państwo. Wydzierżawienie, zaprzestanie prowadzenia gospodarstwa, wyprowadzka z danego terenu będzie oznaczała upaństwowienie. PiS będzie wywłaszczało rolników i nacjonalizowało ich gospodarstwa według własnych kryteriów.” – pisze PSL


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c