Kluczowa ulica na Pradze zamknięta do poniedziałku. „Prace przez całą dobę”

„Przed nami kolejny weekendowy remont nawierzchni jezdni. W piątek wieczorem rozpoczniemy prace na ul. Wiatracznej. Do poniedziałku wymienimy 5200 m kw. asfaltu. Ulica zyska też nowe oznakowanie poziome” – pisze ZDM.

 

To 26. remont jezdni w tym roku. Prace obejmą odcinek od ul. Grochowskiej do ul. Szaserów. Remont poprzedzony został wykonaniem ekspertyzy, która miała wskazać w jakiej kondycji jest nawierzchnia i podbudowa ulicy, a także zaproponować technologię naprawy i wzmocnienia. Dzięki temu nowy asfalt będzie nawet o kilka lat dłużej służył mieszkańcom.

W związku z pracami od piątku, 15 września od godz. 22.00 do poniedziałku, 18 września do godz. 04.00 ul. Wiatraczna na remontowanym odcinku będzie zamknięta dla ruchu. Zamknięta  będzie jezdnia w obu kierunkach wraz z ul. Zakole. Połączenia z ul. Wiatraczną nie będą miały ulice: Kobielska, Prochowa i Nizinna. Utrzymany będzie przejazd w ciągu ul. M. Paca oraz dojazd do posesji. Przejścia dla pieszych będą czynne, ale zwężone.

Objazd zostanie poprowadzony ul. Grochowską i  Międzyborską do al. Stanów Zjednoczonych oraz ulicami: Podskarbińską i J. Dwernickiego do ul.  Szaserów. Kierowców prosimy o zwracanie uwagi na znaki informujące o objazdach. Ze względu na technologię prac, roboty muszą być wykonywane całą dobę, także w nocy.

Źródło: ZDM

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]