Kobieta wezwała karetkę. Po przyjeździe wyjęła broń i zaczęła celować w ratowników. Mówiła, że ich zabije

Do zdarzenia doszło 25 września o godzinie 20:30. Zespół karetki pogotowia ratunkowego został wezwany do nieprzytomnego mężczyzny na jedno z osiedli na Mokotowie.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Ratownicy medyczni po dotarciu na miejsce zostali zwyzywani przez 33-letnią kobietę, która była w dużym stopniu upojenia alkoholowego.

Mężczyzna nie wymagał pomocy medycznej, był kompletnie pijany.

Kobieta miała podać dokumenty konkubenta, kiedy nagle z szafki wyjęła pistolet i zaczęła wykrzykiwać, że pozabija ratowników medycznych.

Ratownicy próbowali negocjować z kobietą jednak ta nie reagowała na ich słowa. Agresywna kobieta została obezwładniona przez jednego z ratowników medycznych. Na miejsce wezwano policję.

Jak się okazało 33-letnia kobieta miała ponad 2 promile alkoholu. Broń, z której kobieta celowała do ratowników to broń pneumatyczna, na którą nie trzeba mieć pozwolenia.

Kobieta została zatrzymana przez policję i usłyszy zarzuty.

Jak tłumaczyła po wytrzeźwieniu kobieta policjantom „nie groziłam ratownikom użyciem broni i ich zabiciem, tylko chciałam pochwalić się pistoletem„.

Grozi jej do dwóch lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c